Meniu
Prenumerata

pirmadienis, gegužės 16 d.

Verslas
PREKYBA
Lietuvos eksportas į Taivaną sudaro šeštadalį buvusio eksporto į Kiniją
Azijos šalių susidomėjimas prekyba su Lietuva yra didelis, sako užsienio reikalų ministras. Pasak Gabrieliaus Landsbergio, eksportas į Taivaną jau siekia šeštadalį Lietuvos eksporto į Kiniją, o į Singapūrą jis išaugo beveik tris kartus.
Pasaulis
SANKCIJOS RUSIJAI
Diskutuodama dėl naujų sankcijų Rusijai ES ieško vienybės
Pasibaisėję Rusijos karių veiksmais Ukrainoje Europos Sąjungos užsienio reikalų ministrai pirmadienį pradėjo diskusijas dėl šešto sankcijų paketo, bet surasti konsensusą darosi vis sunkiau.
Aktualijos
SANKCIJOS RUSIJAI
G. Landsbergis apie ES sankcijas: jei nekalbame apie naftą, tai nėra didelis smūgis
Lietuvos užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis sako esąs nusivylęs, kad į naują sankcijų Rusijai paketą neįtraukta naftos pramonė.
Aktualijos
SANKCIJOS RUSIJAI
Lietuva nurodė Rusijos ambasadoriui išvykti iš šalies, uždaro konsulatą Klaipėdoje
Lietuvos Vyriausybė pirmadienį nutarė pažeminti diplomatinį atstovavimą tarp Lietuvos ir Rusijos bei nurodė šios šalies ambasadoriui išvykti iš Lietuvos.
Aktualijos
GRĖSMĖS
G. Landsbergis: kol valdžioje bus „putiniškasis režimas“, saugumo situacija nesikeis
Estijoje viešintis užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis sako, kad kol Rusijai vadovaus „putiniškasis režimas“, saugumo situacija nesikeis.
Aktualijos
KARAS UKRAINOJE
G. Landsbergis: Ukrainai reikalinga didesnė karinė, ekonominė ir politinė parama
Ukrainai reikalinga didesnė karinė, ekonominė ir politinė parama, teigia užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis.
Aktualijos
KARAS UKRAINOJE
G. Landsbergis: karinis tribunolas Rusijos vadovams gali būti neišvengiamas
Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis sako, kad panašaus į nacių nusikaltimus tyrusio karinio tribunolo kūrimas Rusijos vadovams gali būti neišvengiamas, nes yra daug panašumų tarp „nacizmo ir putinizmo“.
Aktualijos
GYNYBA
G. Landsbergis: gynybos strategija NATO rytiniame sparne turi būti perrašyta
Rusijai tęsiant karą Ukrainoje, gynybos strategija NATO rytiniame sparne turi būti perrašyta, teigia užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis.
Aktualijos
VIZITAS
G. Landsbergis Ukrainoje susitiko su D. Kuleba
Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis antradienį lankosi Rusijos užpultoje Ukrainoje, kur susitiko su šios šalies kolega Dmytro Kuleba.
Aktualijos
VIZITAS
G. Landsbergis vieši Ukrainoje
Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis antradienį lankosi Rusijos užpultoje Ukrainoje, BNS patvirtino šaltiniai.
Aktualijos
KARAS UKRAINOJE
G. Landsbergis: turime kelti klausimą dėl humanitarinio koridoriaus ukrainiečiams
Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis sako, kad Ukrainoje turėtų atsirasti humanitarinis koridorius iš Rusijos okupuotų teritorijų norintiems pasitraukti civiliams gyventojams.
Aktualijos
SANKCIJOS RUSIJAI
G. Landsbergis: tolesnės sankcijos Rusijai – kitą savaitę (galimi sprendimai ir dėl SWIFT)
Europos Sąjungos (ES) šalys sutaria dėl sankcijų Rusijai griežtinimo, sprendimai galimi kitą savaitę, BNS sakė užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis.
Aktualijos
RUSIJA IR UKRAINA
G. Landsbergis: Rusija turi suprasti, kad praradimai bus didesni, nei laimėjimai
Rusijos prezidentui Vladimirui Putinui bandant perbraižyti valstybių sienas, Vakarai turi įtikinti Maskvą, kad praradimai bus didesni, nei laimėjimai, sako užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis.
Aktualijos
UKRAINA IR RUSIJA
G. Landsbergis: Ukraina – jau užpulta, metas kalbėti apie sankcijas Rusijai
Lietuvos užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis pirmadienį pareiškė, kad ir be Rusijos ginkluotųjų pajėgų įsiveržimo Ukraina jau yra užpulta, todėl Europos Sąjunga (ES) turi pradėti kalbėti apie sankcijas Kremliui.
Aktualijos
PARAMA
JAV gynybos sekretorius reiškia paramą Lietuvai, tačiau papildomų pajėgumų kol kas nežada
Tvyrant įtampai dėl galimos Rusijos invazijos į Ukrainą, Vilniuje viešintis Jungtinių Valstijų gynybos sekretorius Lloydas Austinas reiškia paramą Lietuvai, tačiau papildomų pajėgumų kol kas dislokuoti šalyje nežada.
ŽYMA
GABRIELIUS LANDSBERGIS