Meniu
Prenumerata

antradienis, birželio 18 d.


JAV
D. Trumpas praleis respublikonų prezidento debatus
BNS
Scanpix
Donaldas Trumpas.

JAV prezidentas Donaldas Trumpas sekmadienį pareiškė, kad praleis šią savaitę vyksiančius pirmuosius Respublikonų partijos prezidento debatus, argumentuodamas, kad amerikiečiai jį gerai pažįsta, todėl nėra reikalo viešai kautis su varžovais dėl Baltųjų rūmų.

Savo socialiniame tinkle „Truth Social“ D. Trumpas pabrėžė savo, kaip prezidento, itin sėkmingą veiklą ir populiarumą tarp amerikiečių.

„TODĖL AŠ NEDALYVAUSIU DEBATUOSE!“ – sakė jis.

Pirmieji debatai dėl 2024 metų respublikonų prezidento nominacijos vyks trečiadienį Milvokyje, Viskonsino valstijoje.

Savo pranešime D. Trumpas atkreipė dėmesį į naujausius apklausų, tarp kurių yra ir sekmadienį paskelbta „CBS News“ apklausa, rezultatus, rodančius, kad jis gerokai lenkia respublikonų kandidatus.

„CBS News“ apklausa parodė, kad 62 proc. rinkėjų balsuotų už jį, nors šiais metais jam buvo pareikšti keturi kaltinimai, įskaitant kaltinimus, kad jis bandė sugriauti JAV demokratiją, planuodamas sužlugdyti 2020 metų rinkimus ir likti valdžioje nepaisant pralaimėjimo Joe Bidenui.

Artimiausias D. Trumpo varžovas „CBS News“ apklausoje buvo Floridos gubernatorius Ronas DeSantisas (16 proc.). Likę kandidatai surinktų nedidelį procentą balsų, rodo apklausos.

D. Trumpas rašė, kad R. DeSantisas „krenta kaip sergantis paukštis.“

„Visuomenė žino, kas aš esu ir kaip sėkmingai pirmininkavau“, – sakė D. Trumpas ir paminėjo energetikos, sienų saugumo, kariuomenės ir ekonomikos klausimus.

2023 08 21 08:40
Spausdinti