Meniu
Prenumerata

trečiadienis, liepos 6 d.

Aktualijos
PETICIJA
Prezidentui ketinama įteikti peticiją su 112 tūkst. parašų dėl galimybių paso stabdymo
Grupė žinomų žmonių trečiadienį ketina įteikti prezidentui Gitanui Nausėdai peticiją dėl galimybių paso veikimo stabdymo. Anot peticijos iniciatorių, per savaitę ją
Pasaulis
CENZŪRA
Lenkijos prezidentas vetavo kontroversišką įstatymą dėl žiniasklaidos priemonių valdymo
Lenkijos prezidentas Andrzejus Duda pirmadienį vetavo kontroversišką įstatymą dėl žiniasklaidos priemonių valdymo, anot kritikų, skirtą nutildyti vienos JAV bendrovės valdomą
Aktualijos
VALSTYBĖS BIUDŽETAS
Prezidentas pasirašė 2022 metų biudžetą
Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė praėjusią savaitę Seime priimtą 2022 metų biudžetą ir susijusius įstatymus.
Komentarai
REDAKTORIAUS SKILTIS
Gerovės valstybė: tik kalbos ir nieko daugiau
Sausio mėnesiui dar nepasiekus vidurio Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda minės savo pirmosios kadencijos pusiaukelę. Priešingai nei šiltą ir saulėtą 2019
Pasaulis
LOTYNŲ AMERIKA
Naujuoju Čilės prezidentu išrinktas kairiųjų pažiūrų G. Boricas
Čilės naujuoju prezidentu sekmadienį išrinktas 35-erių Gabrielis Boricas iš kairiųjų aljanso „Apruebo Dignidad“, rodo oficialūs rinkimų komisijos paskelbti rezultatai.
Aktualijos
TAI PRALAIMĖJIMAS
Prezidentas apie I. Šimonytės sprendimą dėl ministrų: išeikite į gatvę ir paklauskite žmonių
Briuselyje Rytų partnerystės viršūnių susitikime dalyvaujantis Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda negailėjo kritikos Vyriausybei – tai ne pergalė, o pralaimėjimas. „Aš nekalbėsiu
Pasaulis
JAV
J. Bidenas ketina siekti antros kadencijos 2024 metais
JAV prezidentas Joe Bidenas ketina kandidatuoti antrai kadencijai per 2024 metų rinkimus, patvirtino Baltųjų rūmų spaudos sekretorė Jen Psaki.
Aktualijos
PREZIDENTAS
95–ąjį jubiliejų minintis V. Adamkus: ne viskas Lietuvoje gerai, bet vietoje nestovime
95-ąjį gimtadienį minintis kadenciją baigęs prezidentas Valdas Adamkus sako, kad ne viskas Lietuvoje gerai, tačiau šalis „vietoje nestovi“.
Pasaulis
FILIPINAI
R. Duterte žada po rinkimų trauktis iš politikos
Filipinų prezidentas Rodrigo Duterte šeštadienį pareiškė, kad per 2022 metų rinkimus nesieks tapti viceprezidentu ir apskritai pasitrauks iš politikos.
Aktualijos
REITINGAI
G. Nausėda lieka palankiausiai vertinamu politiku
Prezidentas Gitanas Nausėda lieka palankiausiai vertinamas šalies politikas, nors jo reitingas pamažu artėja prie 50 proc. ribos, rodo laikraščio „Lietuvos
Pasaulis
ŠIAURĖS AFRIKA
Būdamas 84-erių mirė buvęs Alžyro prezidentas A. Bouteflika
Penktadienį mirė Alžyro buvęs prezidentas Abdelazizas Bouteflika, pranešė visuomeninė televizija, remdamasi prezidentūros pranešimu. Jam buvo 84 metai.
Aktualijos
VIZITAS
Prezidentas G. Nausėda Vokietijoje susitiks su kanclere A. Merkel
Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį su dviejų dienų darbo vizitu vyks į Vokietiją.
Pasaulis
IRANAS
Inauguruojamas naujasis Irano prezidentas E. Raisi
Irano ultrakonservatyvių pažiūrų dvasininkas Ebrahimas Raisi antradienį bus inauguruotas naujuoju šalies prezidentu, šiitiškai respublikai išgyvenant ekonomikos ir sveikatos krizes, taip pat tvyrant įtampai santykiuose su Vakarais.
Aktualijos
PREZIDENTŪRA
G. Nausėda: nuomonių skirtumai su valdančiaisiais yra natūralūs
Prezidentas Gitanas Nausėda sako, kad jo nesutarimai su Vyriausybe yra natūralūs ir teigia palaikantis premjerės Ingridos Šimonytės aktyvumą užsienio politikoje.
Aktualijos
ŽMOGAUS TEISĖS
Prezidentas nebūtų pasirašęs Partnerystės įstatymo
Prezidentas Gitanas Nausėda patvirtino, jog būtų nepasirašęs Partnerystės įstatymo, koks jis buvo pateiktas Seime, dėl beveik vienodo santuokos ir partnerystės apibrėžimo.
ŽYMA
PREZIDENTAS